تعمیر پرینتر کارت پوینت من

پرینتر چاپ کارت Pointman یک محصول کره ای است. پرینترهای چاپ کارت PVC یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های موجود در تجهیزات گاهی است که توسط کمپانی Pointman تولید و به بازار عرضه شده است. از این پرینتر می توان جهت چاپ انواع کارت های پی وی سی PVC و هوشمند مانند کارت های عضویت، کارت های پرسنلی، کارت های اعتباری و بانکی، کارت های شناسایی و غیره نیز استفاده نمود و برای محیط های کاری کوچک بسیار مناسب می باشد. پرینتر های پوینت من برای چاپ کارت های پی وی سی و مغناطیسی و کارت مایفر می باشد و توانایی این را دارا می باشد که صدور کارت مغناطیسی یا مگنت را به صورت آنی انجام دهد. عملکرد چاپ کارت در این نوع از چاپگرها به صورت رنگی و تک رنگ بوده و می تواند کارت ها را به صورت یک رو و دو رو نیز چاپ نماید. در هنگام خرابی دستگاه سرویس و تعمیرات پرینتر یک امر لازم و ضروری است که توسط متخصصان و تعمیر کارن حرفه ای انجام می شود. در صورت خرابی پرینتر کارت پوینت من توصیه می شود به مراکز معتبری که در بخش خدمات آی تی ارائه شده، مراجعه نمود تا سرویس و تعمیرات پرینترها توسط متخصص های حرفه ای انجام گیرد.

خدمات مربوط به تعمیرات پرینتر چاپ کارت پوینت من:

• تست فنر های قسمت خروجی کارت و قلطک ها
  • نظافت تمامی قلطک های مسیر حرکت کارت
  • تست فنر قسمت رولر هیتر
  • سرویس سنسورهای فیلم و کالیبره کردن
  • تمیز کردن هد چاپ و رولر نارنجی درگیر با هد
  • تست موتور پرینت
  • تعویض غلطک ورودی و خروجی
  • نظافت تمامی قلطک های مسیر حرکت کارت
  • به روز کردن دستگاه

تعمیرات پرینتر کارت pvc کارت ,پرینتر ,تعمیرات ,پوینت ,صورت ,قلطک ,پرینتر کارت ,تعمیرات پرینتر ,کارت پوینت ,حرکت کارت ,مسیر حرکت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه سایت بلاگ بیست خریدو فروش ووچرپرفکت مانی وبیت کوین فروشگاه اینترنتی آلیار کار اینترنتی پاره وقت https://mostafaee.com/ انارسرخ We supply advanced fiber resources,including Fiber isolator,Fiber pigtail,Inline polarizer.All kinds of High power isolator,Optic isolator,Fiber pigtail and Inline polarizer are on sale آمانج دانش شهر تفریحی